W sprzedaży
- okna i drzwi drewniane,
- okna i drzwi aluminiowe,
- okna i drzwi PCV,
- rolety,
- drzwi zewnętrzne i wewnętrzne,
- drzwi garażowe,
- bramy garażowe,
- ościeżnice,
- napędy,
- parapety i inne

Zapewniamy Państwu profesjonalne usługi montażowe różnego rodzaju drzwi, okien, parapetów i bram. W ramach zamówionego montażu, dostarczamy do domu klienta zakupione u nas produkty.

Dzięki bogatej praktyce w montażu, zlecenia wykonujemy sprawnie, ale dokładnie i solidnie. Ponadto doradzamy w wyborze drzwi i okien, które staną się dla Państwa nie tylko funkcjonalne, ale także idealnie będą się komponowały z całością domu lub mieszkania
Oferta
Oferujemy sprzedaż drzwi, okien, bram garażowych, a także ich bezpośredni montaż w domu klienta. Firma Monter istnieje na rynku polskim od 2000 roku. Jesteśmy rzetelnym i konkurencyjnym partnerem w sprzedaży okien drewnianych, aluminiowych oraz PCV, a także drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, rolet, bram garażowych czy parapetów.

Produkty najlepszych producentów
W ofercie sprzedaży posiadamy produkty najlepszych na rynku polskim producentów, takich jak: HÖRMANN, DRUTEX, BIGTOR, STONPLAST czy PORTOS. Firma Hörmann to producent bram garażowych, drzwi, ościeżnic i napędów - największy w całej Europie, który aktualnie obchodzi 75-lecie istnienia na rynku. Nasza firma sprzedaje towar sprawdzony, solidny i trwały.

Jako profesjonaliści zaufaliśmy właściwym partnerom, dzięki czemu możemy zagwarantować najlepsze produkty, które będą wykorzystywane w Państwa domach przez długie lata.

Proponujemy szybki i fachowy montaż okien i drzwi
Ponadto firma Monter oferuje swoim klientom sprawne i fachowe montowanie drzwi, okien, bram garażowych oraz parapetów. Nasze usługi dostosowujemy do możliwości czasowych kontrahentów. Jesteśmy profesjonalistami, z dużym doświadczeniem w branży montażowej, dlatego gwarantujemy solidne wykonanie zlecenia, w ustalonym czasie.
Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm z Bolesławca i województwa dolnośląskiego. Zapraszamy do skorzystania z oferty sprzedażowej i usług montażowych firmy MONTER z Bolesławca!